Usługi księgowe
Karta podatkowa
Ryczałt
PKPiR
Księgi handlowe
KRUS - oferta dla rolników
Cennik
Obsługa pracownicza
Usługi płacowe
Usługi kadrowe
Cennik
Usługi finansowe
Leasing
Konta firmowe
Kredyty dla firm
Faktoring
Konta osobiste
Kredyty gotówkowe
Kredyty mieszkaniowe
Kredyty konsolidacyjne
Kredyty samochodowe
Konta oszczędnościowe
Kredyty odnawialne
Ubezpieczenia
Nowości na stronie
ZUS w 2017

Jak co roku, w styczniu zostają podane nowe stawki ZUS jakie będą obiwązywały za dany rok. Nie inaczej jest i w tym roku.


Wyszukaj w Google
Reklama

Powitanie
Witamy na stronie internetowej spółki FINACCO. Szukasz pewnych i sprawdzonych rozwiązań w biznesie? Godnych zaufania partnerów w Twoich interesach? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Niezależnie czy szukasz biura rachunkowego, doradcy finansowego czy pomocy w organizacji własnego przedsiębiorstwa, wszystko to oferuje FINACCO.

FINACCO to firma zajmująca się usługami szeroko rozumianego wsparcia dla biznesu. Kompleksowe usługi, jakie świadczymy naszym Klientom, pozwalają im na minimalizację kosztów przy jednoczesnej maksymalizacji zysków i satysfakcji z prowadzenia własnej działalności. Służymy naszym wsparciem już od momentu, w którym zrodził się pomysł na biznes. Pomagamy w napisaniu biznes planu, wyszukaniu źródeł finansowania działalności, wypełnieniu formalności związanych z rejestracją przedsiębiorstwa, niezależnie w jakiej formie życzy sobie tego klient, oraz pomoc w organizacji i zarządzaniu firmą.

Niezależnie od tego czy przedsiębiorstwo jest na początku drogi w budowaniu swojej pozycji rynkowej, czy jest okrzepłą w realiach gospodarczych firmą, aby funkcjonować potrzebuje posiadać księgowość, obsługę kadrową, doradztwo w zakresie organizacji czy marketingu. Obsługę w tym zakresie oferuje swoim klientom FINACCO.

Dzięki kompleksowym rozwiązaniom, zapewniamy nie tylko określenie obecnej sytuacji ekonomicznej firmy, ale także analizę przyszłych kierunków rozwoju, które przyniosą przedsiębiorcy maksymalny zysk. Zastosowanie otwartej koncepcji współpracy – w myśl zasady „najpierw działamy, później się rozliczamy” – pozwala na urzeczywistnienie misji jaką kieruje się FINACCO Najlepiej służyć swoją wiedzą innym.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, zachowanie tajemnicy zarówno na czas trwania umowy jak i po jej rozwiązaniu, a także partnerskie podejście do współpracy.

Na kolejnych stronach przybliżamy naszą ofertę oraz przedstawiamy ramowy cennik usług. Jednak należy pamiętać, iż są to ceny orientacyjne, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli wycenić usługi, które będą świadczone w danym wypadku.

Średnie kursy NBP
Notowanie z 2017-11-17
USD0.02%3,5965
EUR0.17%4,2419
CHF0.00%3,6266
GBP0.55%4,7662
Stopy procentowe NBP
Obowiązują od 05.03.2015r.

Stopa referencyjna
1,50
Stopa lombardowa
2,50
Stopa depozytowa
0,50
Stopa redyskonta weksli
1,75
Notowania GPW
Giełda Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-11-17 18:59)
WIG 63047.02 +1,20%
WIG20 2443.83 +1,36%
mWIG40 4782.21 +0,96%
sWIG80 13976.74 +1,16%
Wspierane przez Money.pl
Info Biznes
Informacje z Gazeta Prawna